Hakkımızda

Özgürlüğün başlangıcı düşünecek ortam bulmaktır.

Apartımız deprem yönetmeliğine uygun, çağdaş,modern  ve geniş odalarıyla konfor alanını  sürdürülebilir tutmak için misafirlerimizin görüş, şikayet ve önerilerini  dikkate alıyor; bu alanda vizyonumuzu çağın gerekliliklerine göre adapte ediyoruz.

Memnuniyetinizi sürdürmek ; hizmet yükümlülüklerini yerinde ve hızlı müdahalelerle çözüme ulaştırmak; liyakatli yönetim kadrosu ve kat görevlileriyle misafirlerimizi başarıya ulaştıracak motivasyonunu sağlama mottosunu hedefliyoruz.Apartımız aynı zamanda, başarı, güven ve konfor alanında misafirlerimize en iyi hizmeti sunma hedefini amaçlamaktadır.

Yenilikçi konseptimiz ve sosyal yaşam alanlarımızla misafir konaklaması için en iyi yaşam hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her misafirimiz kendi dairesinde yaşıyor, çalışıyor, internet erişimi, mobilya, ısıtma, elektrik ve su gibi zaman alıcı küçük şeylerle ilgilenmek zorunda kalmıyor. Dinlenmeniz için daha fazla zaman ve konsantrasyon deneyimi sunuyoruz.

Hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkimiz olmayıp; T.C. MEB mevzuatlarına ATATÜRK ilke ve inkilaplarına bağlı olan apartımız evinizin sıcaklığını aratmayan herkes için uygun ve konforlu bir yaşam alanı sunuyoruz.

Erzroom Apart Telefon
Canlı Destek
Erzroom Apart Whatsapp
Canlı Destek
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?